FC MARINER BAVOROVICE

Přípravka

Přípravka

 

Program mistrovských zápasů OS starší přípravky sk. B - podzim 2009 
Kolo
Datum
Čas
Zápas
Výsledek
1.
pátek 4. září 2009
16.00 hodin
SKP Č. Budějovice C - FC Mariner Bavorovice
5:0 (2:0)
2.
neděle 13. září 2009
hlásí
ZD Olešník - FC Mariner Bavorovice
29:0 (12:0)
3.
pátek 18. září 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - SK Jankov
4:9 (2:5)
4.
středa 30. září 2009
16.30 hodin
Slavoj Hrdějovice - FC Mariner Bavorovice
16:0 (7:0)
5.
pátek 2. října 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - Dříteň
0:10 (0:4)
6.
neděle 11. října 2009
hlásí
SK Nemanice  - FC Mariner Bavorovice
2:0 (1:0)
7.
pátek 16. října 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - SK Čtyři Dvory C
1:3 (0:0)

Program mistrovských zápasů OP mladší přípravky – podzim  2009
Kolo
Datum
Čas
Zápas
Výsledek
1.
pátek 21. srpna 2009
16.00 hodin
SKP Č. Budějovice B - FC Mariner Bavorovice
14:2 (5:1)
2.
pondělí 24. srpna 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - Sokol Kamenný Újezd
3:7 (1:6)
3.
pátek 4. září 2009
16.30 hodin
SK Slavia Č. Budějovice - FC Mariner Bavorovice
8:1 (4:1)
4.
pondělí 7. září 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - Spartak Trhové Sviny
4:10 (2:4)
5.
úterý 15. září 2009
16.30 hodin
SK Mladé - FC Mariner Bavorovice
4:3 (3:1)
6.
pondělí 21. září 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice – Malše Roudné
5:10 (2:5)
7.
nedělel 4. října 2009
hlásí
SK Dynamo Č.Bud. B - FC Mariner Bavorovice
1:7 (1:5)
8.
pondělí 5. října 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - Jiskra Třeboň B
2:21 (1:5)
9.
pátek 16. října 2009
16.30 hodin
Slavoj Hrdějovice - FC Mariner Bavorovice
8:7 (4:2)
10.
nedělel 25. října 2009
 
VOLNO
:
11.
pondělí 26. října 2009
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - SK Dobrá Voda
6:18 (3:11)

 

 
Konečné tabulky 2008 - 2009
Tým A
1
Jiskra Třeboň A
16
15
1
0
147:29
46
2
SK Dynamo JČE České Budějovice C
16
12
2
2
100:32
38
3
FC Mariner Bavorovice A
16
8
2
6
57:68
26
4
Nová Ves
16
7
3
6
42:47
24
5
Hluboká nad Vltavou
16
7
1
8
72:86
22
6
SK Jankov
16
6
3
7
49:56
21
7
Sokol Boršov nad Vltavou
16
5
1
10
34:65
16
8
SK Nemanice
16
3
1
12
39:80
10
9
SKP České Budějovice C
16
1
2
13
27:104
5
 Tým B
1
Slovan Břilice
16
16
0
0
178:16
48
2
Sokol Kamenný Újezd
16
11
1
4
53:34
34
3
Spartak Trhové Sviny B
16
9
1
6
71:67
28
4
Jiskra Třeboň B
16
8
1
7
82:53
25
5
Lokomotiva České Budějovice B
16
8
0
8
70:58
24
6
SK Lišov
16
7
1
8
56:89
22
7
FC Mariner Bavorovice B
16
4
2
10
49:106
14
8
Slavoj Ledenice
16
3
1
12
24:89
10
9
Nové Hrady
16
2
1
13
32:103
7
TOPlist