FC MARINER BAVOROVICE

Tým B

 
Tabulka  - Skupina III. tř. A (tým B) - jaro 2015

      
 


 

Program mistrovských zápasů FC Mariner Bavorovice B s.r.o. – jaro 2015
 
Kolo
Datum
Čas
Zápas
Výsledek
12.
sobota 4. 4. 2015
13.00 hodin
FC Mariner Bavorovice B - Žabovřesky
0:3 /0:2)
13.
neděle 12. 4. 2015
16.30 hodin
Týn n. Vlt. - FC Mariner Bavorovice B
1:2 (1:1)
14.
sobota 18. 4. 2015
13.00 hodin
FC Mariner Bavorovice - Sokol Lipí
2:2 (0:1)
15.
neděle 25. 4. 2015
17.00 hodin
Vrábče - FC Mariner Bavorovice B
5:1 (0:0)
16.
neděle 3. 5. 2015
17.00 hodin
FC Mariner Bavorovice B - Dívčice
2:1 (1:0)
17.
sobota 9. 5. 2015
17.00 hodin
Pištín - FC Mariner Bavorovice B
6:1 (1:1)
18.
sobota 16. 5. 2015
13.00 hodin
FC Mariner Bavorovice B - Boršov n. Vlt.
3:3 (2:3)
19.
neděle 24. 5. 2015
17.00 hodin
Neplachov - FC Mariner Bavorovice B
4:2 (2:0)
20.
sobota 30. 5. 2015
13.00 hodin
FC Mariner Bavorovice B - Strýčice
5:2 (2:3)
21.
sobota 6. 6. 2015
16.00 hodin
  Koloděje n. L.- FC Mariner Bavorovice B
9:0 (3:0)
22.
sobota 13. 6. 2015
13.00 hodin
FC Mariner Bavorovice B - Mokré
0:3 (0:0)
 

 
Konečná tabulka - Skupina II. tř - OP (tým B) 2013 - 2014
Poř. Tým Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Sokol Planá 26 16 5 5 75:38 53
2. Sokol Olešnice 26 15 4 7 93:54 49
3. Hluboká n. Vlt. B 26 14 6 6 72:40 48
4. TJ Nová Ves 26 13 7 6 80:52 46
5. SK Rudolfov B 26 13 6 7 70:56 45
6. SK Mladé 26 13 5 8 68:45 44
7. SK Jankov B-Dubné 26 11 4 11 42:46 37
8. SK Čtyři Dvory B 26 9 7 10 44:44 34
9. Lokomotiva ČB B 26 10 1 15 51:72 31
10. FC Nové Hodějovice 26 7 7 12 47:60 28
11. Hraničář Horní Stropnice 26 8 2 16 55:87 26
12. FC Mariner Bavorovice B 26 26 5 14 48:88 26
13. FC Nové Hrdějovice B 26 7 4 15 56:83 25
14. FK Olympie Týn n. Vlt. B 26 6 3 17 42:78 21
 

Konečná tabulka  - Okresní soutěž III. třída sk. A (tým B) - 2012 - 2013
Poř. 
Tým 
Zápasů 
Výhry 
Remízy 
Prohry 
Skóre 
 Body
1.
FC Mariner Bavorovice B
22
16
2
4
56:24
50
2.
Borek
22
14
3
5
59:27
45
3.
Vltava ČB
22
13
5
4
61:33
44
4.
Mokré
22 13 2
7
60:44
41
5.
Chrášťany
22
11
4 7
42:30
37
6.
Žabovřesky
22
9
4
9
40:44
31
7.
Dubné
22 8 5 9 34:43 29
8.
Vrábče 22 8 3 11
41:59
27
9.
Koloděje n. L.
22
7
3
12
45:65
24
10.
Pištín
22
5
8
9
33:48
23
11.
Úsilné
22 5
3
14
35:53
18
12.
Lipí
22
1
2
19
26:62
5

 
Konečná tabulka 2011-2012 - Okresní soutěž III. třída sk. A (tým B)
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
Nemanice
22
18
0
4
83:25
54
2.
FC Mariner Bavorovice B
22
14
5
3
61:29
47
3.
Mokré
22
14
2
6
75:38
44
4.
Žabovřesky
22
12
3
7
47:33
39
5.
Koloděje n. L.
22
12
3 7
38:44
39
6.
Borek
22
10
1
11
39:34
31
7.
Vrábče
22
7
4
11
38:57
25
8.
Chrášťany
22
5
7
10
34:48
22
9.
Úsilné
22
6
3
13
23:55
21
10.
Pištín
22
6
2
14
35:52
20
11.
Dubné
22
5
5
12
25:40
20
12.
Dívčice
22
2
7
13
18:61
13

 
Konečná tabulka 2010-2011  - Okresní soutěž III. třída sk. A (tým B) 
Poř. 
Tým 
Zápasů 
Výhry 
Remízy 
Prohry 
Skóre 
 Body
1.
Temelín A
22
14
6
2
57:23
48
2.
Neplachov
22
13
5
4
35:19
44
3.
Mokré
22
10
7
5
56:38
37
4.
Pištín
22 10
7
5
40:29
37
5.
Chrášťany
22
9
4 9
31:33
31
6.
Dubné
22
8
6
8
28:34
30
7.
Dívčice
22
8
4
10
30:45
28
8.
FC Mariner Bavorovice B
22
8
4
10
40:55
28
9.
Koloděje n. L.
22
8
4
10
44:43
28
10.
Úsilné
22
8
3
11
33:40
27
11.
Dříteň B
23 5
3
14
34:50
18
12.
Lipí
22
3
3
16
24:43
12

 

 

TOPlist