FC MARINER BAVOROVICE

 
Tým A   
 
 
Tabulka - I. B třída skupina A (tým A) jaro 2017
     
 

Program mistrovských zápasů FC Mariner Bavorovice s.r.o. - podzim 2016
 
Kolo
Datum
Čas
Zápas
Výsledek
25. sobota 10. 6. 2016 17.00 hodin
Jiskra Chlum u Třeboně - FC Mariner Bavorovice
:
 

Konečná tabulka - I. A třída, skupina B (tým A) - (tým A) - 2015 - 2016

 


Konečná tabulka - krajský přebor mužů (tým A) - 2014 - 2015


 
 

 
 Konečná tabulka - krajský přebor mužů (tým A) - 2013 - 2014
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
TJ Dražice
30 22 3 5
70:35
69
2. Malše Roudné 30 20 4 6 80:37 64
3.
TJ Hluboká n. Vltavou
30
17
4
9
61:38
55
4.
Lokomotiva Veselí n. Luž.
30
14 11
5
48:31
53
5.
SK Jankov
30
15
5
10
51:39
50
6.
TJ Osek
30
12
7
11
50:43
43
7.
Jiskra Třeboň
30
13
3
14
46:40
42
8. FC Písek B 30 12 3 15 53:55 39
9.
Centropen Dačice
30
11
6
13
57:66
39
10.
FK Rašelina Soběslav
30
10
7
13
53:53
37
11.
Sokol Sedlice
30
9
10
11
30:44
37
12.
FK Tatran Prachatice
30
10
7 13
29:45
37
13.
SK SIKO Čimelice
30
11
3
16
42:53
36
14.
SK Rudolfov
30
8
7
15
43:60
31
15.
FK Lažiště
30
6
7
17
36:54
25
16.
FC Mariner Bavorovice 30
3
7
20
27:83
16
 

Konečná tabulka - I.A třída mužů sk.B (tým A) - 2012 - 2013 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
FC Mariner Bavorovice
26
18
4 4
62:23
58
2.
Čtyři Dvory
26
18
4
4
57:32
58
3.
Kaplice
26
17
4
5
87:39
55
4.
Loko ČB
26
12
5
9
36:33
41
5.
Vacov
26
12
4
10
55:50
40
6.
Dobrá Voda
26
11
4
11
36:40
37
7.
Hrdějovice
26
11
3
12
55:50
36
8.
Nová Ves-Brloh
26
8 7 11
53:72
31
9.
Slavia ČB
26
7
9
10
34:35
30
10.
Trhové Sviny
26
9
2
15
47:58
29
11.
Vimperk
26
8
4
14
34:52
28
12.
Velešín
26
7
5 14
41:62
26
13.
Lišov
26
7
3
16
35:60
24
14.
Nová Bystřice
26
6
4
16
43:69
22

 
Konečná tabulka týmu A (2011-2012)
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
Dačice
26
17
4 5
75:31
55
2.
FC Mariner Bavorovice
26
15
5
6
73:31
50
3.
Ševětín
26
15
5
6
56:36
50
4.
Dobrá Voda
26
13
6
7
57:40
45
5.
Nová Bystřice
26
14
3
9
59:59
45
6.
Lišov
26
12
4
10
39:46
40
7.
Olešník
26
12
3
11
41:40
39
8.
Loko ČB
26
11
5
10
55:47
38
9.
Hrdějovice
26
9
6
11
50:50
33
10.
Slavia ČB
26
9
3
14
40:49
30
11.
Čtyři Dvory
26
8
5
13
47:50
29
12.
Dříteň
26
7
5 14
35:56
26
13.
Křemže
26
6
4
16
28:52
22
14.
Zliv
26
4
2
20
17:85
14

Konečná tabulka týmu A (2010-2011)
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
Soběslav
26
19
2
5
59:26
59
2.
Rudolfov
26
16
7
3
81:40
55
3.
Dobrá Voda
26
16
5
5
69:29
53
4.
Hrdějovice
26
14
7
5
59:44
49
5.
Slavia ČB
26
10
9
7
49:42
39
6.
FC Mariner Bavorovice
26
9
9
8
37:37
36
7.
Malšice
26
11
3
12
49:52
36
8.
Lišov
26
10
5
11
47:57
35
9.
Loko ČB
26
10
4
12
58:54
34
 10.
Sokol S. Ústí
26
7
8
11
46:52
29
11.
Dačice
26
8
5
13
48:57
29
12.
Čtyři Dvory
26
5
7 14
31:61
22
13.
Borovany
26
2
9
15
35:67
15
14.
Kamenný Újezd
26
2
6
18
28:79
12

 


Konečná tabulka týmu A (2009-2010)
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
FK Spartak MAS Sezimovo Ústí B
30
19
5
6
58:29
62
2.
Sokol Čížová
30
16
8
6
40:27
56
3.
FK Slavoj Č. Krumlov
30
16
5
9
63:31
53
4.
FK TOPMEN Spartak Kaplice
30
13
9
8
47:37
48
5.
FC ZVVZ Milevsko
30
11
13
6
47:31
46
6.
Písek B
30
13
6
11
44:39
45
7.
Prachatice
30
12
8
10
50:40
44
8.
SK Dražice
30
11
11
8
42:37
44
9.
FC Chýnov
30
12
7
11
25:27
43
10.
Hluboká nad Vltavou
30
11
8
11
35:47
41
11.
SK Jankov
30
10
8
12
30:39
38
12.
FK Olympie Týn nad Vltavou
30
10
6
14
40:40
36
13.
Slovan J. Hradec
30
9
7
14
34:42
34
14.
SK Čkyně
30
6
12
12
34:47
30
15.
FC Mariner Bavorovice
30
7
4
19
21:52
25
16.
FK Vodňany
30
1
9
20
19:64
12

 


 
Konečná tabulka týmu A (2008-2009)
 
Poř.
Tým
Zápasů
Výhry
Remízy
Prohry
Skóre
Body
1.
Malše Roudné
30
23
2
5
65:31
71
2.
FK Tábor
30
22
4
4
56:22
70
3.
FK TOPMEN Spartak Kaplice
30
20
6
4
69:27
66
4.
FK Slavoj Č. Krumlov
30
15
5
10
62:42
50
5.
Hluboká nad Vltavou
30
13
8
9
46:37
47
6.
Sokol Čížová
30
15
2
13
41:42
47
7.
FC Chýnov
30
11
6
13
28:32
39
8.
FK Spartak MAS Sezimovo Ústí B
30
10
6
14
48:44
36
9.
SK Čkyně
30
10
6
14
37:41
36
10.
SK Dražice 
30
10
7
13
39:51
35
11.
FC Mariner Bavorovice
30
8
10
12
40:50
34
12.
FK Vodňany
30
9
4
17
36:57
31
13.
FK Olympie Týn nad Vltavou
30
8
6
16
35:63
30
14.
SK Jankov
30
8
5
17
34:46
29
15.
SK Otava Katovice
30
6
8
16
29:59
26
16.
FK Lažiště
30
5
10
15
36:57
25

 

 
TOPlist